Nenechajte si uniknúť žiadnu zľavu
3 alebo 4 - dňový pobyt v romantickej Prahe...
Prežite krásne chvíle s blízkou osobou v romantickej historickej Prahe! 3 - dňový pobyt pre 2 osoby v centre Prahy s raňajkami v luxusnom hoteli Alqush Downtown Hotel**** s jedinečnou zľavou 76%!

(Čo to znamená?)
Odpočet času neurčuje koľko máte času na uhradenie. V prípade ak zvolíte platbu bankovým prevodom napríklad minútu pred vypršaním času, stále máte 3 dni na jej uhradenie a tým pádom na získanie kupónov. Niektoré zľavy pri úspešnom predaji predlžujeme, ale na to sa nespoliehajte, aby ste nepremeškali Vašu akciu :)

48 zákazníkov
Zľava bola aktivovaná

Pôvodne 380.00 €
Zľava 76%
Kúpiť 89.00 €
 • V bodoch
 • Nezabudnuteľný výlet v historickej Prahe!
 • Luxusný Alqush Downtown Hotel**** v centre Prahy
 • Kupón zahŕňa:
 • 2 x ubytovanie pre 2 osoby v dvojlôžkovej izbe v secesnom rodinnom hoteli
 • 2 x raňajky pre 2 osoby (teplý a studený bufet)
 • DPH, mestské poplatky pre 2 osoby
 • vlastný trezor na izbe
 • Wi-Fi na izbe
 • PC s Internetom v hotelovom lobby bare
 • dieťa do 8 rokov v prípade využitia existujúcich lôžok
 • detská postieľka zdarma
 • Concierge - doporučenie koncertov, predstavení, festivalov a ďalších akcií prebiehajúcich v Prahe v termíne pobytu, zaistenie rezervácií, predaj vstupeniek a pod.
 • špeciálne ceny limousine servisu pre hotelových hostí
 • Venujte svojim blízkym jedinečný darček
 • Ľahký prístup ku všetkým pražským pamiatkam
 • Vynikajúca dopravná dostupnosť
 • Vychutnajte si pobyt v nádhernej Prahe!
 • Ďalší variant pobytu :
 • 4-dňový pobyt pre 2 osoby v centre Prahy
 • Podmienky
 • platnosť kupónu je do 28.02.2017
 • Počet poukazov na osobu nie je obmedzený!
 • Kupón nebude možné uplatniť v termíne: 23.12.2016 - 08.01.2017 a adventných víkendov
 • Potvrdenie termínu rezervácie je nutné vykonať cez sales@amigo-hotel.cz do predmetu uveďte „PRIMAZLAVY“ v prílohe zašlite kupón
 • Po uplynutí doby 14 dní od zakúpenia kupónu nie je možné kupón stornovať.
 • Po potvrdení rezervácie je termín pobytu považovaný za fixný a v prípade, že sa ho hosť rozhodne zmeniť, bude to možné iba v prípade, že hotel potvrdí voľné kapacity.
 • Dieťa do 8 rokov v prípade využitia existujúcich lôžok (v prípade požiadavky na prístelku je doplatok 20 EUR / noc) - nutné overiť voľnú kapacitu v hoteli
 • V prípade požiadavky na prístelku, je nutné najprv overiť kapacitu na sales@amigo-hotel.cz
Kde uplatniť zľavu?
Adresa:

Alqush Downtown Hotel****
Legerova 15
Praha 2 12000

Tel: +420 226 538 986, +420 226 538 990
E-mail: sales@amigo-hotel.cz

www.alqush-hotel.cz
Detailný popis
Vydajte sa spolu s nami na potulky čarovnou Prahou. Historické mesto preslávené všade vo svete vám má zaručene čo ponúknuť. Romantika na Petříne, prechádzka pri Vltave či po Karlovom Moste, predstavenie v Národnom divadle a mnoho iného. 3 - dňový pobyt pre 2 osoby v centre Prahy s raňajkami, DPH, mestskými poplatkami, službou odporúčania predstavení a ďalších akcií či špeciálnymi cenami na limousine servis s jedinečnou zľavou 76%!

Ďalší variant pobytu :
4-dňový pobyt pre 2 osoby v centre PrahyAlqush Downtown Hotel****
Luxusný secesný rodinný hotel sa nachádza v samom strede historickej časti Prahy. Jeho výhodná poloha situuje jeho hostí do príjemnej pešej vzdialenosti od Václavského námestia a Národného múzea. Ostatné architektonické skvosty Prahy, ako sú Karlov most, Staromestské námestie, židovská štvrť či unikátny Pražský hrad, sú tiež ľahko dostupné buď hotelovou limuzínou, spoľahlivou mestskou dopravou alebo pešo.Alqush Downtown Hotel **** ponúka 24 plne klimatizovaných dvojlôžkových izieb, ktoré sú vybavené bezplatným vysokorýchlostným Wi-Fi pripojením k internetu. Všetky izby sú zariadené v štýle Ludvíka XVI. a sú vybavené minibarom, kávovým setom a bezpečnostnou schránkou. Hostia sa môžu občerstviť v hotelovej reštaurácii, lobby bare, pôsobivej záhrade alebo dokonca v konferenčnej sále počas obchodných stretnutí. Alqush Downtown Hotel**** tiež ponúka strážené parkovacie miesta v centre Prahy pre tých hostí, ktorí prídu autom.Štandardné dvojlôžkové izby s manželskou posteľou v hoteli Alqush Downtown Hotel****
Všetky dvojlôžkové izby s manželskou posteľou hotela Alqush Downtown Hotel**** sú veľmi priestranné, ale líšia sa architektonickým riešením v závislosti na pôvodnom historickom usporiadaní budovy. Naša centrálna poloha ponúka buď výhľad na pokojné nádvorie s vonkajšou terasou alebo výhľad do ulice s mnohými historickými budovami starej Prahy.

Štandardné podkrovné dvojlôžkové izby s manželskou posteľou v hoteli Alqush Downtown Hotel****
Všetky podkrovné dvojlôžkové izby s manželskou posteľou hotela Alqush Downtown Hotel**** sa nachádzajú v hornom poschodí budovy a strešné okná ich sklonených stien sú zdobené závesmi. Sú veľmi priestranné, ale líšia sa architektonickým riešením v závislosti na pôvodnom historickom usporiadaní budovy.Každá izba má vlastnú veľkú kúpeľňu so sprchou a štandardným sociálnym zariadením. Naviac je u nás zdarma k dispozícii na vyžiadanie ďalšie vybavenie, ako je župan, zubná kefka, sada na holenie, toaletná sada, sprchovacie čiapky či prezuvky.

Vybavenie izieb: bezplatný Wi- Fi internet, každodenná upratovacia služba, dvojite (zvukotesné okná), kobercová pokrývka podlahy, klimatizácia, kúrenie, minibar, sada na prípravu kávy a čaja, bezpečnostná schránka, LCD satelitná televízia, pracovný stôl, budík, pevná linka, sprcha, toaleta, bidet, fén na vlasy, kozmetické prípravky, vybavenie na žehlenie (na požiadanie), detská postieľka (bezplatne na požiadanie).

Hotelova reštaurácia
Hlavná hotelová reštaurácia sa nachádza v pivničných priestoroch hotela Alqush Downtown Hotel****. Ponúka moderné á la carte menu s nádychom novodobej európskej kuchyne pripravenej štýlovým spôsobom. Radi Vás uvítame každý deň od 17.00 do 23.00 hodín. Veľký výber miestnych i zahraničných vín Vám zaistí okúzľujúci kulinársky zážitok v hotelovej reštaurácii alebo úžasnej záhrade.
Raňajky sú podávané formou bufetu v hotelovej reštaurácii denne od 7.00 do 10.00 hod. K Vašej spokojnosti ponúkame širokú škálu teplých a studených pokrmov, ovocia, cereálií, čerstvého pečiva, nápojov a kvalitnej kávy.Lobby bar
Usaďte sa a vychutnajte si občerstvenie, pokrmy alebo jeden z našich koktailov v lobby bare na prízemí vedľa recepcie hotela Alqush Downtown Hotel****. Lobby bar je pre Vás otvorený denne od 17.00 do 23.00 hod.Odpočinok v záhrade hotela Alqush Downtown Hotel****
Buďte vítaní, pohodlne sa usaďte a relaxujte v jedinečnej atmosfére našej záhrady, ktorá je oázou pokoja a zelene v centre Prahy a je priamo prepojená s hotelovou reštauráciou. Vychutnajte si niektoré z našich špeciálnych jedál, občerstvenia alebo si užite zaslúžený odpočinok a vychutnajte si pri tom jeden z našich čerstvo pripravených koktailov. Náš personál sa postará o Vaše maximálne pohodlie.Vianočné trhy: stovežatá Praha nezostáva nič dlžná povesti jedného z historicky najkrajších miest Európy. Pred orlojom sa ako každoročne čnie vysoký vianočný strom. K dispozícii je výhradne vianočný sortiment, takže ak chcete polahodiť duši, ste vítaní. Okrem nákupného hemženia sa do Prahy určite oplatí vycestovať aj kvôli bohatému kultúrnemu programu. Rozvoniavajúca medovina, vianočný punč a všelijaké špecialitky gazdiniek a starých mám na pitie aj jedenie už na Vás čakajú.
Ktoré objekty môžete navštíviť? Karlov most, Pražský hrad, Petřínsku rozhlednu, Starý kráľovský palác, stála expozícia Príbeh Pražského hradu, expozície Svatovítský poklad, Bazilika sv. Jiří, Jiřský kláštor - Národná galéria, Zlatá ulička, Obrazáreň Pražského hradu, Prašná veža.Pražský hrad
Pražský hrad je najvýznamnejší český hrad stojaci na skale nad riekou Vltava v centre Prahy. Od 9. Storočia býval sídlom českých kniežat, neskôr kráľov a od roku 1918 je sídlom prezidenta republiky. Pražský hrad s plochou takmer 70 000 metrov štvorcových je podľa Guinessovej knihy rekordov najväčším súvislým hradným komplexom na svete a je tiež zapísaný v Zozname svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Budovy Pražského hradu zastupujú všetky architektonické štýly minulého tisícročia. Chrám Sv. Víta ponúka nevšedný výhľad z veže vysokej 100 metrov, pripravte sa však na výstup po takmer 300 schodoch.Karlov Most
Karlov Most je najstarší most stojaci cez rieku Vltavu v Prahe a druhý najstarší zachovaný most v Prahe. Po dĺžke ho zdobí 30 sôch a súsoší, no nielen sochy sú tu zaujímavé. Nadšení turisti pozorujúci krásne panorámy v okolí, zmes národov, predajcovia umeleckých diel a suvenírov. Hore na moste turistický ruch a dole na Vltave si na vlnkách pokojne odfukujú parníky a lode. Vychutnajte si tú atmosféru.
Pokiaľ máte otázky týkajúce sa platby kupónu, ich obdržania a iné, prosím kontaktuje nás na info@primazlavy.sk alebo na tel. 0948 090 058.

Celá SR
menší obrázek
119 €
Wellness pobyt v Hoteli Flóra Dudince pre 2 osoby.
Celá SR
menší obrázek
179 €
už 41 zákazníkov
5-dňový Silvestrovský zájazd na Francúzsku riviéru!...
Celá SR
menší obrázek
80 €
All Inclusive 3 alebo 4 dňový wellness pobyt v Clubhoteli*** Nezábudka...
Celá SR
menší obrázek
119 €
už 42 zákazníkov
Vianočné Drážďany a Tri oriešky pre Popolušku - 2 dňový zájazd.
Celá SR
menší obrázek
149,9 €
už 66 zákazníkov
Užite si 3 - dňový wellness pobyt v Hoteli Magnus**** pre dvoch.
Celá SR
menší obrázek
57 €
Benátsky karneval s návštevou ostrova Murano.
Celá SR
menší obrázek
67 €
Príjemný 3 - dňový pobyt pre 2 osoby v Hoteli Regia*** v Bojniciach.
Celá SR
menší obrázek
129 €
3 alebo 4 - dňový wellness pobyt v hoteli Banderium!...
Celá SR
menší obrázek
44 €
Príjemný 3 - dňový pobyt v Penzióne Brejk na Liptove.
Celá SR
menší obrázek
60 €
3 alebo 4 dňový wellness pobyt v Clubhoteli*** Nezábudka v Tatrách.
Celá SR
menší obrázek
65 €
už 78 zákazníkov
2 - dňový adventný zájazd Krakow, Wadowice a soľná baňa Wieliczka.
Celá SR
menší obrázek
85 €
Čarovný advent Česko - Český Krumlov, Brno a Praha.
Celá SR
menší obrázek
99 €
Relaxačný pobyt pre 2 osoby v Hoteli Rezident***.
Celá SR
menší obrázek
109 €
Skvelý wellness pobyt pre 2 osoby vo Vysokých Tatrách v Hoteli Tulipán...
Celá SR
menší obrázek
109 €
Benátsky karneval a romantická Verona.
Celá SR
menší obrázek
175 €
už 47 zákazníkov
5 - dňový Silvestrovský zájazd do Paríža!...
Celá SR
menší obrázek
109 €
Prekrásny advent na jazere Wörthersee a vianočný Graz.
Celá SR
menší obrázek
19,9 €
Vzrušujúca striptízová show DIRTYY BOYZZ v 8 mestách Slovenska!...
Celá SR
menší obrázek
39 €
Pobyt pre 2 alebo 4 osoby na Štrbskom Plese.
Celá SR
menší obrázek
90 €
3 alebo 4 dňový wellness pobyt v Clubhoteli*** Nezábudka v Tatrách.
Celá SR
menší obrázek
16,9 €
už 82 zákazníkov
Vianočná Viedeň s čokoládovňou.
Celá SR
menší obrázek
359 €
4 - dňový adventný letecký zájazd do Paríža.
Celá SR
menší obrázek
99 €
5 - dňový relaxačný pobyt v hoteli***+ ELAND v Pieninách.
Celá SR
menší obrázek
119 €
už 26 zákazníkov
Vianočný Innsbruck, advent v Tirolsku a Swarovského svet krištáľov.
Celá SR
menší obrázek
199 €
už 75 zákazníkov
Úžasný 5-dňový letecký zájazd do Paríža s odletom z Bratislavy.
Celá SR
menší obrázek
109 €
3 alebo 4 - dňový pobyt pre 2 osoby v hoteli Ostredok*** v Jasnej.
Celá SR
menší obrázek
169 €
už 36 zákazníkov
5 - dňový Silvestrovský zájazd do Ríma s ubytovaním a raňajkami.
Celá SR
menší obrázek
119 €
už 39 zákazníkov
Najväčší beh čertov v Európe a adventný Salzburg.
Celá SR
menší obrázek
129 €
Relaxačný pobyt pre 2 osoby v Hoteli Rezident***.
Celá SR
menší obrázek
198 €
Wellness víkend v Pieninách s kačacími hodami pre 2 osoby.
Zákaznícka linka
0948 090 058
Po-Pia 8:00 - 16:00
Platobné karty:  
2011 © PrimaZlavy.sk