Nenechajte si uniknúť žiadnu zľavuZájazd do Benátok a Benátskej lagúny...
Najkrajšia farebná lagúna Európy zdobená čipkami a benátskym sklom - Benátska lagúna. Vzácne historické pamiatky, romantické uličky a mosty a neopakovateľná talianska atmosféra. Cestujte za romantikou do Benátok.

(Čo to znamená?)
Odpočet času neurčuje koľko máte času na uhradenie. V prípade ak zvolíte platbu bankovým prevodom napríklad minútu pred vypršaním času, stále máte 3 dni na jej uhradenie a tým pádom na získanie kupónov. Niektoré zľavy pri úspešnom predaji predlžujeme, ale na to sa nespoliehajte, aby ste nepremeškali Vašu akciu :)

23 zákazníkov
Zľava bola aktivovaná

Pôvodne 87.00 €
Zľava 34%
Ponuka bola ukončená 57.00 €
 • V bodoch
 • Zájazd do Benátok a Benátskej lagúny
 • Kupón pre 1 osobu zahŕňa:
 • doprava tam a späť luxusným autobusom značky Mercedes
 • technický sprievodca
 • Termín zájazdu:
 • 25.05. - 27.05.2018 - vypredané
 • 01.06. - 03.06.2018 - nový termín
 • Nástupné miesto: Bratislava
 • Jedno z najkrajších miest Talianska
 • Až 900 palácov a množstvo historických pamiatok
 • Spleť úzkych romantických uličiek a kanálov
 • Vhodné ako darček
 • Podmienky
 • platnosť kupónu je od 25.05.2018 do 03.06.2018
 • Počet poukazov na osobu nie je obmedzený!
 • Potrebná rezervácia cez e-mail: legiotour@legiotour.sk (pri rezervácii je potrebné nahlásiť: mená cestujúcich, čísla kupónov a e-mailovú adresu, na ktorú majú byť zaslané pokyny k zájazdu)
 • Prípadné otázky adresujte priamo do CK LegioTour na tel. č.: 0903 452 900
 • Pokyny k zájazdu sú zasielané cca 5 dní pred odchodom zájazdu e-mailom
 • Zmluvné podmienky zájazdu, reklamačný poriadok a iné právne dokumenty sa spravujú obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie/agentúry. Kúpou kupónu súhlasí kupujúci s týmito právnymi dokumentmi.
Kde uplatniť zľavu?
Adresa:

LEGIOTOUR, s. r. o.
Račianska 33
831 02 Bratislava

Telefón: 0903 452 900
E-mail: legiotour@legiotour.sk
www.legiotour.sk
Detailný popis
Cestujte za romantikou do Benátok! Vzácne historické pamiatky, romantické uličky a mosty a neopakovateľná talianska atmosféra. Najkrajšia farebná lagúna Európy zdobená čipkami a benátskym sklom - Benátska lagúna.

Kupón pre 1 osobu zahŕňa:
• doprava tam a späť luxusným autobusom značky Mercedes
• technický sprievodca

Termín zájazdu:
• 25.05. - 27.05.2018 - vypredané
• 01.06. - 03.06.2018 - nový termín

Nástupné miesto: BratislavaProgram zájazdu:
Prvý deň:
Piatok večer cca o 22.00 hod. odchod z Bratislavy.

Druhý deň:
V sobotu ráno – cca 7,00-7,30 hod. príchod do prístavu Punta Sabbioni a odtiaľ presun loďou na Námestie Sv. Marca, počas plavby možnosť vidieť nádhernú panorámu Benátok. Večer v sobotu odchod loďou do Punta Sabbioni, následne autobusom domov – odchod autobusu z parkoviska cca o 20,30 hod.

Tretí deň:
Príchod do Bratislavy v ranných hodinách v nedeľu.

K dispozícií vám bude odovzdaná mapka.Benátska lagúna
Chránená ostrovom Lido je súbor súostroví, ktoré očaria svojou jedinečnosťou. Magické mesto Benátky, ostrov Murano - známe výrobou Benátskeho skla, ostrov Burano s prenádhernými čipkami, to všetko vám ponúkame vidieť a zažiť!

Mesto Benátky
Leží v zátoke Jadranského mora, 4 km od pevniny v Benátskej lagúne je postavené na 118 malých ostrovoch a spája brehy 400 kameninových mostov. V dňoch zvaných „aqua alta“ (vysoká voda), ktorých býva každoročne priemerne 54 sa tu zvýši hladina mora až o 90 cm!

Počas voľného programu máte možnosť prechádzať sa zákutiami s obchodíkmi a stánkami so suvenírmi a malebnými uličkami tohto mesta zahaleného rúškom tajomstva, s nespočetnými kanálmi, ktoré brázdia gondoly a zároveň odkrýva všetky svoje nevšedné krásy! Môžete si posedieť v kaviarničke, kde pri káve a živej hudbe môžete obdivovať nádheru okolitých stavieb.Najznámejším obrazom Benátok je Námestie svätého Marka, kde sa nechávajú turisti fotografovať pri kŕmení holubov a stoja v dlhom rade na prehliadku Baziliky sv. Marka. Dopravnou tepnou je Canal Grande, 4 km dlhý a asi 70 m široký kanál, ktorý prechádza priamo stredom mesta. V meste zaisťujú dopravu motorové lode, ktoré brázdia kanály, pre turistov sú k dispozícii klasické gondoly, ktoré tvoria neodmysliteľnú časť života v Benátkach už od 11. storočia. Štíhlym trupom a plochým dnom (10,15 m dlhá a 1,40 m široká) sú prispôsobené pre plavbu úzkymi a plytkými kanálmi. Gondola je smerom k prove mierne zahnutá doľava, čo zabraňuje tomu, aby sa točila stále dookola.Zaujímavosti a pamiatky mesta
Canal Grande - kanál je dôležitá dopravná tepna Benátok, ktorá prepája hlavné vlakové, autobusové stanice s najvyhľadávanejším turistickým miestom, ktorým je Námestie sv. Marka (Piazza San Marco) – "Je to najkrajší salón Európy, ktorému slúžiť za strop si zaslúži iba nebo“. Sú to údajne slová Napoleona I. - tvorí centrum starého mesta, celé je pokryté mramorovými doskami a obklopené Bazilikou sv. Marka, zvonicou Kampanila, Vežovými hodinami a budovami prokuratúr s arkádami.Najvýznamnejšia svetská stavba je nádherný Dóžov palác - z ružového veronského mramoru, spočíva na vyčipkovaných arkádach. Nemenej slávnou stavbou na námestí je aj Bazilika sv. Marka – Basilica di San Marco. Označuje sa aj za „Basilica d´Oro“ (zlatá bazilika). So svojimi piatimi kupolami a dvoma bočnými loďami je jedným zo symbolov Benátok. V Benátkach je viac ako 900 palácov. Líšia sa svojou veľkosťou, štýlom, ale jedno majú spoločné. Každý palác má čelnú stranu obrátenú ku kanálu, ostatné tri steny sú bez výzdoby a sú menej zaujímavé.Z nespočetného množstva kostolov a chrámov možno spomenúť kostol Santa maria della Salute. V neposlednom rade možno Vás zaujme Arzenál, ktorý bol benátskou lodenicou a od konca 17. storočia dokonca najväčšou a najvýkonnejšou na svete. V čase najväčšieho rozkvetu táto lodenica zamestnávala až 16.000 robotníkov. Jeden z najznámejších mostov je Ponte di Rialto, ktorý ako jeden z troch spája obe časti mesta rozdelené kanálom. Mramorový oblúk 48 m dlhý dopĺňajú dve rady obchodov.V cene kupónu nie sú zahrnuté príplatky (platia sa až na mieste):
• zakúpenie lístka na loď VAPORETTO, možnosť výberu z dvoch druhov lístkov:
- len z prístavu do Benátok a späť cca 16 €/osoba
- z prístavu do Benátok a v rámci Benátok po Grand Canale – (celosieťový) cca 20 €/osoba
• vstup do Benátok cca 4 €/osoba

V cene kupónu nie je zahrnuté - ale odporúčame:
• poistenie liečebných nákladov v zahraničí (možnosť poistiť sa v CK poisťovňou UNION)

Možnosť príplatku:
• obojsmerná miestenka v autobuse 5 € - umožňuje prednostný výber miesta v autobuse (je potrebné uviesť pri rezervácii zájazdu)Cestovná a prepravná kancelária LEGIOTOUR vznikla v roku 1990. Od vtedy ponúka profesionálne služby v oblasti cestovného ruchu na Slovensku i v zahraničí. Cieľom kancelárie je zabezpečiť kvalitný dovolenkový zážitok, ktorý vychádza z požiadaviek klientov. Disponuje vlastným vozovým parkom, ktorý spĺňa najvyššie technické požiadavky a poskytuje najvyšší komfort. Tajomstvo úspechu spočíva v dlhoročných skúsenostiach na trhu, kvalifikovanom personále a individuálnom prístupe ku každému zákazníkovi.

Pokiaľ máte otázky týkajúce sa platby kupónu, jeho obdržania a ďalšie, prosím kontaktuje nás na info@primazlavy.sk alebo na tel. 0948 090 058.

Zákaznícka linka
0948 090 058
Po-Pia 8:00 - 16:00
Platobné karty:  
2011 © PrimaZlavy.sk